Český sochař 2. třetiny 18. století
Anděl strážce - Anděl s puttem, nesignováno, polychromované a zlacené dřevo, výška 77 cm, poškozeno (Šm)
Prohlášeno kulturní památkou
25.05.2019 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 50.000,-
CZK 80.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 50.000,-
Prohlášeno kulturní památkou
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 25.05.2019 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Grand Majestic Plaza, Truhlářská 16, Praha 1 |
Prohlídka: | 18.05. - 25.05.2019 |